środa, 4 sierpnia 2010

Po pierwszych dniach TdP

Za nami juz trzy etapy Tour de Pologne. Taktyka w zespole wygląda tak, iż Bodnar, Ja, Taciak i Matysiak jedziemy od samego startu aktywnie i zabieramy się w każdą akcje. Myślę, że na razie plan jest wykonany, dwie koszule po pierwszym etapie i walka na trasie to jest to co mieliśmy co mieliśmy do wykonania. Dzisiaj czwarty etap czyli pierwszy sprawdzian po górach. Jedziemy tak jak od pierwszego etapu czyli nasza czwórka wchodzi od startu w akcje a pozostali czekają na końcówkę.

Mam nadzieje że pokażą się w górach moi pozostali koledzy: Rutkiewicz, Marczyński, Morajko i Witecki. Cala kadra jest podporządkowana jednemu celowi czyli podium na TdP. Naszym kapitanem jest Marek Rutkiewicz na którego bardzo liczymy. Moje pięć minut juz miałem. Na pewno będę się starał obronić koszulkę aktywnego, ale są od niej ważniejsze cele.

foto: tourdepologne.pl

1 komentarz:

  1. Strasznie miło było oglądać Pana w ucieczce na pierwszym etapie. Tak jak w zeszłym roku. Komentator mówił - jest ucieczka. No to ja myślę - jak nic jedzie Janiaczyk! No i nie pomyliłem się!

    pozdr.
    Rafał

    OdpowiedzUsuń