poniedziałek, 4 października 2010

Przechodzę do CCC

Chyba zostałem uprzedzony przez portal s24 z informacja na temat mojego przejścia do grupy CCC:) Jedynie mogę teraz to potwierdzić że doszliśmy do porozumienia i od przyszłego roku zmienię barwy.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować sponsorom tzn. Państwu Mróz oraz Państwu Bielińskim (Active Jet), za te wszystkie lata wspierania naszej grupy! Na pewno duże Dzięki kieruje do chłopaków z którymi miałem szczęście się ścigać i z którymi zbudowaliśmy rodzinną atmosferę w grupie, obsłudze na którą zawsze mogłem liczyć oraz Piotrowi Kosmali. Wielkie Dzięki!

Mój okres przerwy dobiega końca 3 tygodnie bez roweru pozwoliły mi odpocząć i
nastawić się na przygotowania do sezonu 2011. Przez ten okres podgoniłem studia
i już mogę powiedzieć, że jestem na trzecim roku:)

Zaczynam od ogólno-rozwoju, czyli marszobiegi, siłownia, basen itp. Na szosie planuje na razie jeździć 2-3 razy,przeplatając szosę z przełajem. Daty zgrupowań oraz ich lokalizacja będą zdecydowane pod koniec listopada kiedy to też jest zaplanowana pierwsza nasza konsultacja.

2 komentarze:

  1. Błażeju mógłbyś trochę opisać "ogólnorozwojówkę" o której piszesz? Jakie ćwiczenia jaka częstotliwość ect. Pzdr

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam.Ogolnorozwoj dla Mnie wyglada tak; 1-2razy(w tygodniu)marszobieg od1,20min-2godz-przewaznie biegam gdy jest gorsza pogoda i nie da sie wyjechac na rower.1raz basen okolo 40-50min,1-2razy sala(40min rozgrzewki,rozciaganie itp.nastepnie gra 1,20min w pilke nozna lub koszykowke).1-2razy silownia do 2 godzin ,najwiecej cwicze na partie dolne czyli nogi..3-4razy bede staral sie wyjezdzac juz tylko wylacznie na r.gorskim szose lub przelaj(glownie bedzie zalezalo od pogody)Pozdrawiam,Blazej

    OdpowiedzUsuń